KONST / Litografier / Färglitografi 13462290
nr 1346 2290
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 2/200, bladets mått: 75x55 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:33:52
100 kr
150 kr